KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEMA´dan İlçe Milli Eğitim Müdürüne Taşekkür Mektubu

TEMA´dan İlçe Milli Eğitim Müdürüne Taşekkür Mektubu

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı’ndan (TEMA),Onikişubat İlçe Milli eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN´e teşekkür geldi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü GÖKŞEN´in çevreye olan duyarlı çalışmaları ile TEMA’nın yaptığı faaliyetlerde verdiği destekten dolayı TEMA Vakfı tarafından teşekkür mektubu gönderildiğini dile getiren TEMA İl Temsilcisi Abdurrahman AKBOLAT ve Onikişubat İlçe  Sorumlusu Tekstil Teknolojisi Öğretmeni Yeter GÜLTEPE, Enver GÖKŞEN´i makamında ziyaret ederek teşekkür mektubunu takdim etti.
TEMA olarak yaptıkları tüm çalışmalarda İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN´nin kendilerine hep destek verip yanlarında olduklarını vurgulayan TEMA İl Temsilcisi Abdurrahman AKBOLAT; “Müdürümüz Enver Bey 2016-2017 Faaliyet Yılı’nda yaşanabilir bir gelecek için sorumluluk üstlenerek TEMA Vakfı çalışmalarına gönüllü destek vermesi bizleri onurlandırmıştır. Biliyor, ve inanıyoruz ki hep birlikte toprağı bereketli, suyu temiz, ormanı yeşil, milyonlarca canlının birlikte yaşadığı bir dünya yaratmaya bir adım daha yaklaştık. Çevreye, toprağa ve ormana ait sorunlarımızın çözümü hususunda ve yaptığımız tüm faaliyetlerde desteklerinizi bizlerden esirgemediniz. TEMA Vakfı’na verdiğiniz gönülden destekten dolayı sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte daha yeşil ve yaşanılabilir bir Onikişubat oluşturacağız” diyerek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN´e teşekkür etti.

Başka Onikişubat Yok;
TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı tarafından kendisine gönderilen Teşekkür Kartı’ndan dolayı büyük bir onur duyduğunu dile getiren Enver GÖKŞEN ise;" Yaşanılabilir bir kentin olmazsa olmazları arasında doğa ve ağaçlandırma çalışmaları gelmektedir. Bizler göreve geldiğimiz günden bu yana çevre temizliği ve ağaçlandırma konusunda öğrenci ve öğretmenler olarak büyük önem vermekteyiz. Bu kapsamda okullarımızda ağaç dikimlerini gerçekleştirdik. Öğrencilerimize yeşilin ağacın önemi konusunda projelerle anlatılmaya çalışıldı. Öğrencilerimizi hatıra ormanlarına fidan dikme etkinliğine götürerek ilkokuldan itibaren ağaçların önemini hissetmelerini sağlamaya çalışıyoruz. TEMA vakfınında bize göndermiş olduğu bu Teşekkür Belgesi bizleri onurlandırmış olmakla birlikte Milli Eğitim camiası olarak bu çalışmlara daha fazla önem göstermeye ve gelecek neslimiz olan öğrencilermizede bu duyguyu aşılamaya devam edeceğiz." Diyerek duygularını ifade etti. 

20-06-201720-06-201720-06-2017

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.