KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKİR ORTAOKULU DYNED BAŞARISI

TEKİR ORTAOKULU DYNED BAŞARISI

DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi Uygulamaları 2014-2015 eğitim öğretim yılı

çalışmaları değerlendirmesinde, İlimiz geneli sisteme kayıtlı 973 okul arasından , Onikişubat İlçesi Tekir Ortaokulu, WSS yani sistemin verimli kullanılmasına yönelik ağırlıklı çalışma notu (weighted study score)sonuçlarına göre 228 öğrencisi ile programı en verimli ve aktif kullanan okul olarak başarı göstermiştir.

 

İngilizce dersine, öğrencilerin ilgisini arttırmaya ve öğretmenlerin İngilizce dersini daha etkili ve verimli işlemelerini sağlamaya yönelik hazırlanan bu programda, başarı gösteren Öğretmen ve Öğrenciler Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN, Şube Müdürü Süleyman DAL ve DynEd İl Koordinatörü Gürhan TEMEL’in katılımıyla ödüllendirilmiştir.

 

Okul Müdürü Harun ZİYAN elde edilen başarının tesadüf olmadığını, DynEd çalışmaları ile beraber bütün alanlarda tüm öğretmen ve idarecileriyle birlikte ekip ruhu içinde çalıştıklarını dile getirmiştir.

 

Öğrencilerimize, İngilizce öğretmenlerimiz Tuğba TUNÇ ve Ayçin EREZ’ e bu başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Ayrıca Bilişim Teknolojileri öğretmenimiz Yunus ARDIÇ’a ve Müdür yardımcımız Önder KILIÇ’A çalışmalarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

                 

 

Çalışma notu +6,+7,+8,+9 olan öğrencilerimize saat (40 adet), çalışma notu +10,+11 olanlara tablet (3 adet), çalışma notu +12 olanlara ise bisiklet (3 adet) verilmiştir.

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.