KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Önsen Ortaokulu Öğrencileri İlçe Milli eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.

Önsen Ortaokulu Öğrencileri İlçe Milli eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.

Önsen Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi kapsamında Mart ayı değeri olan  “Vefa” ile ilgili bir dizi ziyarette bulundular. Bu kapsamda:

Okul Müdürü Yakup Kaya, Okul Rehber Öğretmeni Ali Boyraz, Türkçe Öğretmenleri Hüseyin Yılmaz ve Baki Şahin ile beraberindeki öğrenciler ilk olarak ilimizde bulunan Kahramanmaraş Huzurevini ziyaret ettiler. Bu ziyaret esnasında Türkçe Öğretmeni Hüseyin Yılmaz, huzurevi sakinlerine saz eşliğinde mini bir konser verdi. Hem huzurevi sakinleri hem de öğrenciler bu ziyaretten oldukça memnun kadılar.

Bu ziyeretin ardından Okul Müdür Yakup Kaya ve Türkçe Öğretmeni Baki Şahin ile beraberindeki öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Enver Gökşen’i makamında ziyaret ederek ilçemizdeki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldılar. Ayrıca okul dergisi “DAMLA” için hazırlamış oldukları soruları Enver Bey’e sorarak güzel bir röportaj gerçekleştirdiler.

 

Öğrenciler ziyareti sonrasında İlçe Milli Eğitim  Müdürlüğümüzün yeni hizmet binası önünde  Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen ve Şube Müdürü Süleyman Dal ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

    

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.