KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Onikişubat İlçe Kaymakamı Sayın Mustafa ANTEPLİOĞLU Öğrencilere Karne Dağıttı.

Onikişubat İlçe Kaymakamı Sayın Mustafa ANTEPLİOĞLU Öğrencilere Karne Dağıttı.

Onikişubat İlçe Kaymakamı Mustafa ANTEPLİOĞLU  öğrencilere karne dağıtarak, karne heyecanlarını paylaştı.
2014-2015  Eğitim ve Öğretim yılı sonunda İlçe Kaymakamı Mustafa ANTEPLİOĞLU , Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı Ali ÜNSAL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN ve Şube Müdürü Sleyman DAL´ın katılımıyla,

Ali Galip Çalık İlkokulu öğrencilerine karneleri dağıtıldı.
İlçe Kaymakamı Mustafa ANTEPLİOĞLU, karne dağıtımında öğrencilerle sohbet ederek, tatili iyi değerlendirmelerini ve Kitap okumalarını tavsiye ederek, yakın ilgi gösterdiği görüldü.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN, öğrencilerle ilgilenen ve emeği geçen tüm okul müdürlerine ve öğretmenlerine teşekkür etti. Öğrencilere hak ettikleri bu tatilin tadını çıkartmalarını ve tatilde kitap okumalarını ihmal etmemelerini tavsiye eden Alçık konuşmasına şöyle devam etti:
“Bir yıl süresi boyunca öğrencilerden her hangi bir olumsuz üzücü olay yaşanmaması bizleri ve velileri sevindirdi. Bizlere daima desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımız Mustafa ANTEPLİOĞLU, Belediye Başkanımıza, sivil toplum kuruluşlarına, öğrenci ve velilerine  teşekkür ederim.” diyerek karneler dağıtıldı.

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.