KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkezi Ortak Sınavlarında Başarılı Olan Öğrenciler Kaymakam Tarafından Ödüllendirildi.

ilçe Kaymakamımız Mustafa ANTEPLİOĞLU  8. Sınıflar Merkezi Ortak Sınavında tam puan alan olan on öğrenciyi ödüllendirdi.
Merkezi Ortak Sınavlarında Başarılı Olan Öğrenciler Kaymakam Tarafından Ödüllendirildi.

Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Enver GÖKŞEN, Şube Müdürümüz Süleyman DAL ve 26-27 Kasım 2014 tarihinden yapılan 8. sınıflar Merkezi Ortak Sınavda tam puan alarak başarı gösteren 10 öğrencimiz ile Onikişubat İlçe Kaymakamı Mustafa ANTEPLİOĞLU´nu makamında ziyaret etti.

Kaymakam Mustafa ANTEPLİOĞLU başarıları sebebiyle öğrencileri tebrik ederek, “Siz azmin zaferinin örneğini en iyi şekilde gösterdiniz. Sizler bu başarı ile hepimizi gururlandırdınız. Bu başarınızı biz de destekleyeceğiz” şeklinde konuştu. Kaymakam Mustafa ANTEPLİOĞLU, bu başarıda emeği geçen tüm okul idarecileri ve öğretmenlere de teşekkür etti.

 

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Kaymakam Mustafa ANTEPLİOĞLU, 8. Sınıflar Merkezi Ortak Sınavlarda 120 soruda hepsini yanıtlayarak her dersten 100 tam puan alan 10 öğrencimizi altınla ödüllendirerek,   hatıra fotoğrafı çektirdi.

            

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.