KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Menekşe Anaokulundan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Tasarruf Ziyareti

Menekşe Anaokulunda uygulanan Kahramanmaraş Değerler Eğitimi (KADEP) Projesinin 2017 Ocak ayı değeri olan Tasarruf-İsraf’la ilgili İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN’i ziyaret ederek Tasarruf Ağacı hediye ettiler.
Menekşe Anaokulundan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Tasarruf Ziyareti

Okul Müdürü Fatma BODUR, müdür yardımcısı İlkay KARTAL, öğretmenler ve öğrenciler İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne Enerji Tasarrufu Farkındalık ziyaretinde bulundu, öncelikli olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN´i ziyaret eden Fatma BODUR ve beraberindekiler amaçlarının özellikle su ve elektrik tasarrufu konusunda farkındalık oluşturmak olduğunu belirterek yapılan çalışmaları ve proje kapsamında yapacakları çalışmaları Müdür Enver GÖKŞEN’e anlattı. Öğrenciler bu konuda yaptıkları sanat etkinliklerini ve çalışmalarını İlçe Milli Eğitim Müdürüne sundular.

Daha sonra yapılan diğer çalışmalar ilçe milli eğitim müdürlüğü şube müdürleri ile paylaşıldı. Öğrenciler ve öğretmenler yaptıkları enerji tasarrufu ile ilgili küçük afişleri müdürlük birimlerini tek tek ziyaret ederek uygun yerlere astı. Tasarruf israf değeri kapsamında yapılan çalışmalar ilçe milli eğitim müdürlüğümüz çalışanları tarafından büyük ilgi gördü.

09-01-201709-01-201709-01-201709-01-2017

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.