KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KİTAPLARIMIZ DEVLETTEN, ÇANTA VE KIRTASİYELER ONİKİŞUBAT’TAN

Kahramanmaraş Merkez İlçe Onikişubat Belediyesi, 124 okulda 6 bin ilkokul birinci sınıf öğrencisine çanta ve kırtasiye malzemesi dağıttı. 
KİTAPLARIMIZ DEVLETTEN, ÇANTA VE KIRTASİYELER ONİKİŞUBAT’TAN

Onikişubat Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu ise eğitime yaptığı katkılardan dolayı Onikişubat Belediyesi’ne teşekkür etti. 84 bin 500 öğrenciyle birlikte 4 bin 400 öğretmenin dün itibariyle eğitim ve öğretime başladığını kaydeden Anteplioğlu, şöyle konuştu: 
  “Onikişubat ilçemiz, Kahramanmaraş’ın en büyük ilçesi, gelişen ve her gün daha ileriye giden bir ilçesi. Bu doğrultuda okul açığımızı kapatmak için de Milli Eğitim Müdürlüğümüzle birlikte gece-gündüz çalışıyoruz. Bu yıl 14 tane okulumuz eğitim-öğretime açılmış bulunuyor. 297 dersliğimizi de eğitim ve öğretime kazandırarak dün itibariyle açtık. Tabi bizler bir taraftan okul yapıyoruz, diğer taraftan hükümetimizin vermiş olduğu desteklerle, akıllı tahtalar ve bilgisayarlarla tüm ihtiyaçlarınızı gidermeye çalışıyoruz. 
  Ama bu yeterli değil. Daha da iyisini yapacağız. Ama sizlere de düşen, sizlere sağlanan bu imkanları en iyi şekilde kullanmak, öğretmenlerinizin sizlere verdiği ödevleri en iyi şekilde yapmak. Dünüyle gurur duyup, geleceğe güvenle bakan nesiller olmak. Bilindiği gibi Onikişubat Belediyemiz gecen yıl bu çalışmayı başlattı. 
  Tabi belediyecilik sadece yol, su, kanalizasyon değil. Sosyal belediyecilik açısından da gerçekten Onikişubat Belediyemiz çok önde. Bir çok projeye önderlik etmektedir. Sayın belediye başkanımızın şahsında, tüm Onikişubat Belediyesi çalışanlarını kutluyorum.” 

Dağıtım törenine  Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Uğur Dilipak, Onikişubat Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, İl Milli Eğitim Müdürü M.Emin Akkurt, Onikişubat İlçe Milli eğitim Müdürü Enver Gökşen ve Şube Müdürü Süleyman Dal´ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.