KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kale Kesmelitepe Ortaokulu Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Kale Kesmelitepe Ortaokulu Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları kapsamında düzenlenen ve organizatörlüğünü Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün üstlendiği Kort Tenis Şampiyonasında Okulumuz Kale Kesmelitepe Ortaokulu hem Küçük Kızlar hem de Küçük Erkekler kategorisinde namağlup olarak bitirmiş ve Kahramanmaraş il birincisi olmuştur.

Elde etmiş oldukları birincilik ile 06-10 Nisan 2015 tarihleri arasında Adana’da düzenlenecek olacak Bölge Şampiyonasına katılmaya hak kazanan Hatice BARDAKÇI, Mislina ŞAFAK, Nuh ÇAYIR ve Mahmut GÖNLÜ’den oluşan Kort Tenisi Takımı, Okul Müdürü Ayhan BÜYÜKÇINGIL, Müdür Yardımcısı Hasan PURTAŞ, Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret DEMİR, Sınıf Öğretmenleri Burcu YENER ve Navruz TOPAL ile birlikte Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Enver GÖKŞEN’i ziyaret ettiler.

Öğrencilerin yarışmalarda gösterdikleri başarılardan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN; Bu başarının öncelikle kendileri, aileleri, öğretmenleri ve Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına onur verici bir başarı olduğunu söyleyerek tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.


    

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.