KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün İkinci Dönem Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün İkinci Dönem Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Bedenen ve ruhen dinlendiğinize inandığım yarıyıl tatili sona erdi. İkinci dönem, zilin çalmasıyla bugün başladı.

Geleceğin teminatı olan siz değerli öğrencilerimizin, ne istediğini bilen bireyler olarak yetişmesi en büyük temennimizdir. Günümüzde birikim, donanım ve beraberinde iş ahlakı, aranan niteliklerin olmazsa olmazıdır. Eğitimin çok boyutlu bir süreç olduğunu göz önünde bulundurarak sizlerin, okul hayatınız boyunca bu gayreti göstereceğinize inancım tamdır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sorumluluğumuzun farkındayız.  Nitelikli eğitimin oranını artırmak en büyük arzumuz; ancak nitelikli birey sayısını artırmak önceliğimizdir. Çünkü bilgi, ahlaki donanımı yüksek insanların uhdesinde topluma müspet manada ivme kazandırır.  Bu yüzden nitelikli birey, nitelikli eğitim diyoruz. Merkezinde sevginin olduğu bir eğitim metodunda günümüz dünyasında yaşanan birçok sorunun daha kolay çözüleceği bir gerçektir. Değişen dünyanın eğitim standartlarını yakından takip ederek farkındalık oluşturacak yenilikleri sizlerle buluşturmak istiyoruz.

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Velilerimiz,

Eğitim ve öğretim uygulamaları; öğrencinin, öğretmenin ve velinin işbirliği ile şekillenir. Bizlere düşen görev, yüksek sorumluluk bilinciyle özverili, sabırlı ve ilgili bireyler olarak öğrencilerimizi desteklemektir. Çocuklarımızın çalışma disiplini kazanmalarında sizlerin gayretini takdir ederken, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlardaki aktivitelere de yönlendirmeniz onların başarılarına katkı sağlayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 2016-2017 eğitim-öğretim yılı, ikinci döneminin tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diler; herkesin sağlıklı ve başarılı bir dönem geçirmesini temenni ederim.

 

                                                                                                            Enver GÖKŞEN

                                                                                                       İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.