KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Saygıdeğer Veliler ve Sevgili öğrenciler...

 

    2014-2015 Eğitim Öğretim yılının sonuna yaklaştığımız şu günlerde, bir öğretim yılını daha  bitirmiş olmanın huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm  ekibimizle birlikte İlçe ve Okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle bir bütün olarak yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi, en iyi şekilde yetiştirme ve hayata  hazırlama gayreti içerisindeyiz.

 

   Çocuklarımızı "sağlıklı, çağdaş ve donanımlı eğitim ortamlarında, eğitim öğretim hayatlarını sürdürmelerini sağlamak, günlük ve gelecek yaşantılarında lazım gelen bilgi ve becerileri kazandırmak, milli manevi, kültürel ve evrensel değerlere bağlı, dünyadaki gelişmeleri yakından takip etme bilincine sahip, topluma yararlı bireyler olarak yetiştirme" ideali ve gayreti içerisindeyiz.

 

   Bu vesileyle 13-14-20-21 Haziran 2015 tarihlerinde Türkiye Genelinde yapılacak olan Lisans Yerleştirme Sınavlarında tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Aynı zamanda 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının sona ermesiyle birlikte, tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve anne-babalara sağlık,başarı ve mutluluk dileklerimi iletiyorum.

 

                                                                                                                               Enver GÖKŞEN

                                                                                                                          İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.