KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Enver GÖKŞEN´in TEOG Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Enver GÖKŞEN´in TEOG Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz!

 

26-27 Nisan 2017 tarihlerinde gireceğiniz TEOG ikinci dönem sınavında hepinize en içten dilek ve temennilerimle başarılar dilerim. Özverili çalışmalarınızın ve emeğinizin  karşılığını alacağınıza başarılı olacağınıza inanıyorum. Sizlerin de bizim size güvendiğimiz ve inandığımız gibi kendinize inanmanızı ve güvenmenizi istiyoruz.

Gerek hafta içi ders ve kurslarla, gerekse hafta sonu yetiştirme kurslarımızla yapmış olduğunuz çalışmalarınız sonrası artık tevekkül ve dua zamanıdır. Yarın her zamanki gibi kalkıp güzel bir kahvaltının ardından okula sınavdan en az yarım saat önce gidiniz.. Normal sınavınız gibi motivasyonu sağlayınız. Sıranızdaki yerinizi alınız kaygılanmayın ve aşırı heyecanlanmayın, başaracağınıza emin olunuz.

     

Değerli Velilerimiz!

 

Elinizden gelen her türlü fedakarlığı yaptınız. Bundan sonra geleceğimiz olan çocuklarımıza güvenme zamanıdır. Çocuklarımızın hayatında karşılarına daha birçok fırsatlar çıkacak ve karşılarında açılacak daha çok kapı olacaktır. Bu sınav bir eleme sınavı değil, sıralama sınavıdır. Bu sınav sonunda çocuklarınız boşta kalmayacaktır. Aldığı puana göre bir okula yerleşecektir. Tüm okullarımız bizim için değerli ve gereklidir. Temennimiz çocuğunuzun ilgi, istek ve kabiliyetine uygun bir okula yerleşmesidir.

Çocuklarımızın vatanını, milletini ve dinini seven bireyler olarak yetiştirmek önceliğimiz olmalıdır. Bu amaç doğrultusunda tüm eğitim paydaşlarının iletişim ve işbirliği içinde hedef birlikteliğini önemsiyoruz.

 

Değerli İdarecilerimiz ve Öğretmenlerimiz!

 

Öğrencilerimizi okullardaki dersler ve destekleme ve yetiştirme kursları yoluyla sınavlara hazırlamak için gösterdiğiniz özveri, fedakarlık ve rehberlik için hepinize teşekkür eder, başarılı ve özverili çalışmalarınızın bundan sonra da artarak devam edeceğine inanıyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle TEOG sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diler, hepinize selam ve muhabbetlerimi sunarım.

 

 

 

                                                                                                                            Enver GÖKŞEN

                                                                                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.