KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN´in Yarıyıl Mesajı;

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Enver GÖKŞEN´in 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 1. dönem mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN´in Yarıyıl Mesajı;

Huzur ve güven ortamı içerisinde başarıyla sürdürdüğümüz 2014- 2015 Eğitim- Öğretim yılının I. dönemini tamamlamış bulunuyoruz. Bu eğitim-öğretim döneminde de öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve eğitim çalışanlarımız ile yoğun ve yorucu olmakla birlikte verimli bir süreci birlikte yaşadık.

Öğrencilerimizi yetiştirmek için emek harcayan, başarılı ve huzur dolu bir öğretim döneminin yaşanmasına katkıda bulunan tüm öğretmen ve yöneticilerimize en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Değerli Meslektaşlarım,

Cumhuriyetimizin muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarılması ve güçlendirilmesinde, milli kültürümüzün geliştirilerek yaygınlaştırılmasında en fedakâr ve saygıdeğer çabayı sizler göstermektesiniz. İnsan yetiştirmenin kutsallığı bilinciyle, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarınızda da üstün gayret içerisinde olacağınıza yürekten inanıyorum.

Saygıdeğer Veliler,

Çocuklarımızın ders başarılarının değerlendirildiği karne döneminde ebeveynler olarak bazı sorumluluklarımız vardır. Bu sorumlulukların en önemlisi, çocuklarımızın başarılarını karne notu ile değerlendirmemek, akranlarıyla karşılaştırmamak ve onlarla iyi bir iletişim kurmaktır.

Çocuklarımıza güvendiğimizi, yanlarında olduğumuzu, sevinci ve hüznü birlikte paylaştığımızı hissettirmemiz, çocuğumuzun okuluna, öğretmenine ve en başta size olan sevgisini artıracak, başarılarına pozitif değer katacaktır.

Sevgili Öğrenciler,

Öğrenim hayatınızda bir dönemi daha başarıyla tamamladığınız için sizleri tebrik ediyorum. Karne, sizin akademik performansınızın bir göstergesidir; kişiliğinizin değil. Notlarınızdan memnun değilseniz, çalışma alışkanlığınızı ve düzeninizi gözden geçirerek çabanızı arttırabilirsiniz. Tatilde kitap okuyarak yeni döneme daha donanımlı girmek sizin elinizde. Unutmayınız ki karneniz nasıl olursa olsun sizler anne-babanızın ve öğretmenlerinizin en değerli varlıklarısınız.

"Onikişubat Eğitim Ailesi"ni oluşturan öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ve tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunar, öğrencilerimizin yarıyıl tatilini en iyi şekilde geçirmeleri temennisiyle iyi tatiller dilerim.

 

Enver GÖKŞEN

 

        İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.