KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN´e Kuş Yuvası Hediye Ettiler

İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN´e Kuş Yuvası Hediye Ettiler

İlçemiz Fatih Sultan Mehmet İlkokulu  "Kahramanmaraş Değerler Eğitimi, Merhamet Ayı Değeri" kapsamında  öğrenciler ile gerçekleştirdiği "Merhamet Ocağı" etkinliğinde birinci olan öğrencilerimiz İlçe  Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettik. Bu ziyaretimiz de öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin beraber yaptıkları kuş evlerini İlçe Milli Eğitim Müdürümüze okulumuz adına öğrencilerimiz hediye ettiler. 

              Bu ziyaret okuluz müdürümüz İsa  PAMUK, müdür yardımcımız Ayşe Merve YILDIZ ve öğretmenimiz Mehmet Akif ASLANTÜRK ve ilkokula kayıtlı (1-4 sınıflarına ait) 14 öğrencimiz tarafından gerçekleştirildi.

 

               Müdürmüz Enver GÖKŞEN öğrencilerimize teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi ve derslerinde de başarılı olmalarını dileyerek o minik merhamet dolu yüreklerin sahiplerine bu davranışlarından dolayı çok mutlı olduğunu dile getirdi. 08-05-201708-05-201708-05-201708-05-2017

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.