KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Emin Akkurt’tan Ziyaret

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Emin Akkurt kurmaylarıyla birlikte yeni çalışma binasına taşınan Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Emin Akkurt’tan Ziyaret

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Emin Akkurt kurmaylarıyla birlikte yeni çalışma binasına taşınan Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kahramanmaraş’ın büyükşehir olmasıyla birlikte oluşan ilçelerinden Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bugüne kadar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ana binasında hizmet vermeye devam ediyordu. Geçtiğimiz hafta Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Dulkadiroğlu-Kahramanmaraş Halk Eğitimi Merkezi binasına, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ise Mükrime Hatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi bünyesinde bulunan uygulama anaokuluna taşınarak hizmetlerini burada vermeye başladılar.

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Emin Akkurt, yardımcıları:  Ahmet Akküncü, Ahmet Sarıtürk, Mustafa Yılmaz, Zekeriya Kahveci, Sıddık Şirikci, şube müdürleri: Ali Tiyek, Ali Karaköse, Mustafa Bardak, Ramazan Balkis, Önder Erdem Gökşen, Duran Doğan ve Mehmet Çelik’le birlikte Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN´ i makamında ziyaret ederek yeni hizmet binasında eğitim-öğretim adına hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirme temennisinde bulundu.

Ziyarette, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Ömer GÜNER, H. Emre GÖKŞEN, İsmail BOYRAZ ve Süleyman DAL hazır bulundular. Akkurt, daha sonra kurum servislerinde çalışan personelleri de ziyaret ederek onlarla sohbet etti ve başarı dileğinde bulundu.

Ziyaret kurum önünde günün anısına çekilen fotoğraf enstantanesiyle son buldu.

          

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.