KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genç Kızlar B Kategorisi Voleybol Şampiyonları İlçe Müdürümüzü Ziyaret Etti

Genç Kızlar B Kategorisi Voleybol  Şampiyonları İlçe Müdürümüzü Ziyaret Etti

Kahramanmaraş´ta Liseler arasında düzenlenen Genç Kızlar B Kategorisi Voleybol Turnuvasında Şampiyon olan Ilıca Çok programlı Anadolu Lisesi voleybol takımı Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN´i makamında ziyaret etti.  

  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette Okul müdür yardımcısı Kahraman GÖKŞEN, Matematik öğretmeni Sümeyye DEMİR ve öğrencileri misafir eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN, ´´Öncelikle başta Kahraman GÖKŞEN ve  Sümeyye DEMİR hocamızı ve siz değerli öğrencilerimizi canı gönülden kutluyoruz. Ilıca mahallesinden bir il şampiyonunun çıkması bizleri de en az sizler kadar mutlu etmiştir. Gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için spor gerçekten çok önemli ´´ dedi.     Tabi bu arada derslerinizi de ihmal etmeyerek kendinizi en iyi şekilde yetiştirecek ve ülkemize, milletimize faydalı bir birey olacaksınız diyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN öğrencilere hem eğitim hem de spor hayatlarında başarı dileklerinde bulundu.   İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hacı Emre GÖKŞEN ve Süleyman DAL, ziyaret sırasında öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.

 

 23-12-201523-12-2015

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.