KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazi Ortaokulu Öğrencilerinden İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN, Resim, şiir, ses  yarışmalarında ülke ve il düzeyinde derece alan Gazi Ortaokulu öğrencilerini makamında kabul etti.
Gazi Ortaokulu Öğrencilerinden İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

 “Hayalimdeki Türkiye” konulu resim yarışmasında Türkiye İkincisi olan 8. Sınıf öğrencisi Buse ÖZDEMİR “Hayalimdeki Türkiye, bu konuyu ilk duyduğumda daha çok benim hayalim ne olur diye düşünmek yerine gelecekteki hayalim nasıl olur onu düşünmeye başladım. Resimde Türkiye’nin geleceğini, gelecekte nasıl olacağını, asıl olmasını istediğim tüm bunları düşünerek yola çıktım.” Diyerek duygularını paylaştı. Öğrencimiz Buse ÖZDEMİR’ in aldığı diğer başarı dereceleri ise;

 “Rüzgar ve Enerji” konulu resim yarışmasında Türkiye Üçüncüsü,

“Onikişubat Kurtuluş Temalı” resim yarışması İl Birincisi,

“İstiklal Marşının Bir Kıtasının Resmedilmesi” konulu resim yarışması İl Birinciliği almıştır.

Yine 8. Sınıf öğrencilerinden;

Zühal DEMİR “Ekmek İsrafı” ve “Çanakkale” Konulu şiir yarışması dalında Kahramanmaraş İl Birinciliği

İlayda KURTUL Müzik dalında Ortaokullar arası ses yarışmasında İl Birinciliği

Fatma Gülcan ÜDÜRGÜCÜ Resim dalında “Ekmek İsrafı” konulu resim yarışmasında İl Birinciliği, “12 Şubat Kurtuluş Temalı” resim yarışmasında il Üçüncüsü olmuşlardır.

Öğrencilerimize ziyaretlerinde eşlik eden Gazi Ortaokulu Müdürü İbrahim GÖKCEREN öğrencileri ile gurur duyduklarını belirterek, okul olarak her zaman destekçileri olacaklarını beklirtti.

 

İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN öğrencilerin bu başarıyı yakalamasında emeği geçen okul yöneticilerine,  öğretmenlerine ve öğrenci velilerine teşekkür ederek, başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

   

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.