KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde “Mutluluk Giydi Çocuklar!”

Fatih Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde “Mutluluk Giydi Çocuklar!”

İstanbul’da Tuğba DOĞAN isimli bir hayırsever öncülüğünde yürütülen “Mutluluk Giysin Çocuklar!” projesi kapsamında Fatih Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerine 440 mont ve 440 bot hediye edildi. Okul Müdürü Baran BAYKAL, projeye öncülük eden Beden Eğitimi Öğretmeni Mevlüt BAŞPINAR ve Edebiyat Öğretmeni Mehmet POLAT’a teşekkür etti Öğrencilerin gözlerinden okunan mutluluğa vesile olduğumuz için çok mutluyuz.

Bot ve montların öğrencilere giydirilmesi törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin AKKURT ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN de katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin AKKURT konuşmasında kısaca şunları söyledi:

“Projeye öncülük eden başta Tuğba DOĞAN hanımefendi olmak üzere Fatih Çok Programlı Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenlerine böyle güzel ve hayırlı işlere imza attıkları için teşekkür ederim. Kıymetli öğrencilerimiz bazılarınızın ihtiyacı olmayabilir. Ancak ileride her biriniz ileride çeşitli işlerle uğraşacak ve sizler de ihtiyacı olan insanlara yardımda öncülük edeceksiniz. Türkiye hayırsever bir ülke oldu. Diyebiliriz ki paylaşmanın zevkine varan insanlar yediklerinden artık daha az zevk alıyorlar.  İstanbul’dan Kahramanmaraş’taki öğrencileri düşünen insanlar var. Sizlerden istediğimiz vatanını, milletini, bayrağını seven bireyler olmanızdır. Tekrar bu projeye katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver GÖKŞEN ise:

“Hayırlı işlerde öncülük etmek o işi yapmak gibidir. Bu işe öncülük eden öğretmenlerimiz Mevlüt BAŞPINAR, Mehmet POLAT ve idareci arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.”

 

Konuşmaların ardından öğrenci giydirme töreni yapıldı. “Mutluluk Giysin Çocuklar!” projesi kapsamında gönderilen bot ve montlar öğrencilere teslim edildi, öğrenciler giydirildi.

26-10-201626-10-201626-10-201626-10-201626-10-201626-10-201626-10-201626-10-2016

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.