KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dumlupınar Ortaokulu şampiyon öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

Dumlupınar Ortaokulu şampiyon öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları kapsamında düzenlenen halk oyunları il geneli Şampiyonasında Dumlupınar Ortaokulu Kahramanmaraş il dördüncüsü olmuştur.

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı okul sporları kapsamında Dumlupınar Ortaokulu öğrencisi Gizem Avanoğlu kızlar kategorisinde il birincisi olmuş bu başarısını 5 Nisan madalya Günü dolayısıyla yapılan yarışmada da sürdürmüştür.

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları kapsamında düzenlenen ve organizatörlüğünü Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün üstlendiği güreş şampiyonasında Dumlupınar Ortaokulu öğrencisi Halil Gökdeniz 42 kg il birincisi olmuş bu başarısını yine Diyarbakır’da yapılan bölge şampiyonasında da birinci olarak sürdürmüştür. Kendisine Türkiye Şampiyonasında da başarılar diliyoruz.

Okul Müdürü Adem DEMİR, öğretmenler Mustafa UÇAR, Leyla UÇAR ve Halk oyunları Antrenörü Samet KAYIŞLI ve bu başarıya imza atan öğrenciler ile birlikte Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Enver GÖKŞEN’i makamında ziyaret ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Enver GÖKŞEN; Öğrencilerin yarışmalarda gösterdikleri başarılardan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Enver GÖKŞEN; Bu başarının öncelikle kendileri, aileleri, öğretmenleri ve Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına onur verici bir başarı olduğunu söyleyerek tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Süleyman DAL; öğrencilerin başarısından dolayı yaşadığı mutluluğu ifade ederek bu başarıların okul adına katlanarak devam etmesini diledi.

 

Müdürlerimiz tarafından öğrencilerin madalya ve kupaları takdim edildi.


    


Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.