KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altın Kızlar Hentbol Takımı ve Bocce Takımı İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.

Altın Kızlar Hentbol Takımı ve Bocce Takımı İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Altınova Şehit Bayram Demirci Ortaokulu yıldız kız hentbol takımı ve yıldız erkek bocce takımı Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Enver GÖKŞEN´i makamında ziyaret etti.

Altın kızlar olarak bilinen Altınovalı hentbolcu kızlar geçen yıl Türkiye Şampiyonu olarak tamamladıkları hentvol müsabakalarını bu yılda ladıkları yerden devam etmektedirler. Altın Kızlar il birincisi olduktan bölge şampiyonasında da birinci olarak Türkiye yarı finallerine yükselmiştir.Bu altın kızlarımız ziyaretleri sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver GÖKŞEN´e desteklerinde dolayı teşekkür ederek bu yılda Türkiye finallerine yükselip Kahramanmaraş´ı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. Onikişubaş İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver Gökşen de Altınova Şehit Bayram Demirci Ortaokulu Beden Eğitim Öğretmeni Ejder NACAROĞLU ve  Altın Kızlara Türkiye Şampiyonluğu yolundan başarılar diledi.

    

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.