KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Değerli Öğretmenler, Sevgili Öğrenciler ve Kıymetli Veliler;


Meşakkat dolu yıllar ile eğitim-öğretim çağına getirdiğiniz kıymetli evlatlarınızın geleceği için çalışmaktan yorulmayacağımızı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanınızda olmaya devam edeceğimizi bilmenizi isterim.


İnancımızın ve güvenimiz tam olduğu memleketimizin ve milletimizin beklentilerini omuzlayacak evlatlarımıza ve yarınlarına bugünden katkı koyan başta siz aileleri olmak üzere, Milli Eğitim camiamıza, değerli öğretmenlerimize başarılar ile dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.


Değerli Öğrenciler;


 Aydınlık Türkiye’nin teminatı evlatlarımız sizler bizim gözbebeğimizsiniz. Sizlerin yüksek eğitim kalitesi ile buluşarak donanımlı alanlarda eğitim öğretim görmeniz en öncelikli hedefimizdir.

Çağımızın bilgi çağı olduğunu bilerek sizlerin hizmetine sunulmakta olan tüm teknolojik imkânlardan en üst düzeyde faydalanmanızı arzu ediyorum.


Güçlü bir Türkiye sizlerin kaliteli eğitim ve öğretim görmeniz ile mümkündür. İlçemizi, ilimizi ve ülkemizi şu an bulunduğu yüksek konumdan daha ileriye, muasır medeniyetler seviyesine taşıyacak ancak ve sadece sizlersiniz.


Kendilerine güvenimizin tam olduğu kıymetli çocuklarımızın ve gençlerimizin, ülkemize ait sosyal ve kültürel değerlere bağlı kalarak, bir yandan da ilmi eğitimlerini en yüksek seviyelere çıkararak, büyük başarılara imza atmaları noktasında bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz, etmeye çalışıyoruz. Çünkü çocuklarımızı her zaman ülkemizin ve geleceğimizin teminatları olarak görüyoruz.


Yeni eğitim ve öğretim yılında hepsine başarılar diliyorum. Ayrıca, evlatlarımız için, gerek öğretici, gerekse bir anne veya bir baba şefkatinde hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan idarecilerimize, öğretmenlerimize, milli eğitim camiasının içerisinde hizmet veren tüm çalışanlarımızı şimdiden tebrik ediyor, bu yeni eğitim ve öğretim yılının ülkemize, milletimize ve devletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

 

                                                                                                                Enver GÖKŞEN

                                                                                                           İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.