KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

125. Yıl Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi bronz madalya ile döndü…

Kahramanmaraş -  Onikişubat 125. Yıl Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi, 24-27 Mart 2015 tarihlerinde Antalya’nın Kemer ilçesinde  düzenlenen Türkiye 1. Bölge Masa Tenisi Şampiyonasından bronz madalya ile döndü.
125. Yıl Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi bronz madalya ile döndü…

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Enver GÖKŞEN, Türkiye 1. Bölge Masa Tenisi Şampiyonasından üçüncülük madalyası ile  dönen 125. Yıl Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi yönetici, öğretmen ve öğrencilerini kabul etti.

Kabulde Onikişubat İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Ömer GÜNER, Hacı Emre GÖKŞEN, İsmail BOYRAZ, 125. Yıl Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Sinan COŞKUN,  Müdür Yrd. Tacettin AKBURAK, Özel Eğitim Öğretmeni Nuri Çelebi TÜRKMEN, Beden Eğitimi Öğretmeni Adalet DUMAN, sporcular Erdoğan YILMAZ ve Durmuş Can KARABÖRK hazır bulundu.  

125. Yıl Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Sinan COŞKUN, kabulde yaptığı konuşmada “okul yönetimi olarak kısa süre içinde okul spor kulübünü aktif hale getirerek çeşitli spor dallarında çalışmalara başladıklarını, çalışmaların karşılıksız olmadığını, üç sporcu ile katıldıkları  Türkiye 1. Bölge Masa Tenisi Şampiyonasından bronz madalya ile dönerek gösterdiklerini,  Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun önümüzdeki aylardaki faaliyet programı içinde yer alan diğer branşlarda da başarılı olacaklarına inandığını ifade ederek, başarıda katkısı olan yönetici, öğretmen ve sporculara teşekkür ederim”, dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Enver GÖKŞEN, yaptığı konuşmada, “ başarıda emeği geçen yönetici, öğretmen ve sporcularımızı tebrik ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum, umarım diğer branşlarda da başarılı olursunuz”, dedi.

    

Mimar Sinan Mah. 48014.Sokak Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.